شرکت
درباره ما

درب‌های ™“rhewbA” - دارای ۱۱ سال سابقه کار، فضای کارخانه ۵۵۰۰ متر مربع و تا کنون ۲۵۰ هزار درب فروخته شده است. محصولات ما در ۱۵ کشور عرضه می‌گردد و ما افتخار می‌کنیم که درب های ™“rhewbA” مرز و کیلومترها را نمی‌شناسد!

استفاده از تجهیزات مدرن اروپا، مواد با کیفیت بالا، کنترل مداوم کیفیت در تمام مراحل تولید و همچنین پرسنل واجد شرایط - محصولات کیفیت بالای ما را تضمین می‌کند و توسط تمامی گواهینامه‌های لازم تایید شده است.

ما درک می‌کنیم که اول از همه درب‌ها ازنظر ظاهر ارزیابی می‌شوند، به همین علت محصولات™“rhewbA” محصولات دیزاین شده است. ما با دقت سلیقه‌ها و تمایلات را مطالعه می‌کنیم تا همیشه با مدلهای جدید و جالب خوشحال کنیم.

امروز ™“rhewbA”  بیش از ۱۰۰ مدل ساده تا اعلاء عرضه می‌کنیم. ما درب‌های ایجاد می‌کنیم که نه تنها خانه را زینت می‌بخشد بلکه دارای مزایایی نیز می‌باشند:

مقاوم دربرابر آتش. تمام درب‌های ™“rhewbA” دارای گواهینامه مقاوم دربرابرآتش، با حد مقاومت دربرابرآتش ۶۰ و ۳۰ دقیقه (بسته به مدل) است.

مقاوم دربرابر سرقت. در ساختار درب‌ها از ورق فلزی برای تثبیت آن استفاده شده - ضدضربه و همچنین با قفل‌های با کیفیت تولید‌کنندگان معروف مجهز شده اند.

عایق صوتی و عایق حرارتی. درب‌ها دارای ۲ یا ۳ دور مهر و موم (بسته به مدل) و با پشم شیشه با چگالی بالا عایق هستند. تمام درب‌ها دارای گواهینامه و آستانه صوتی 42dB می‌باشند.

در سال ۲۰۱۷ (۱۳۹۶-۱۳۹۷) ™“rhewbA” یک آزمایش فنی انجام داد که میزان مقاومت سایش لولای درب و دستگیره‌ها مطابق با استانداردهای موجود اتحادیه اروپا را نشان داد. ما از مرز ۲۵۰۰۰۰ بار باز و بسته شدن درب گذشتیم و این یک تضمین تمام عمر می‌باشد.

ما در نوآوری صرفه‌جویی نمی‌کنیم، ما تولید را بهبود می‌بخشیم و همچنان در جستجوی مواد بهتر هستیم و یک پایان خلاقانه را ایجاد می‌کنیم تا محل زندگی مشتریان ما تحت حفاظت مورد اطمینان باشد. شرکای تجاری ما به این محصولات ارائه شده افتخار می‌کنند!

عکس‌های شرکت
عکس‌های از شرکت ما
تمام عکس‌ها را دیدن
scills
محصولات
همه محصولات
scills
همکاری
دعوة للتعاون

تبدیل شو به یکی از شرکای درب های ورودی™“rhewbA”

شرکت ما همواره برای همکاری آماده است. ما دائما به دنبال دوستان و شرکای جدید در هر نقطه از جهان هستیم!

آماده همکاری هستید؟اگر شما علاقه مند و برای گفت وگو آماده هستید، لطفا به هر نحوی که راحت هستید با ما تماس بگیرید:

ایمیل: Abwehrihor2@gmail.com

WhatsApp/ Viber +38 067 538 31 10

یا فرم زیر را پر کنید.

دعوت به همکاری
لطفا فرم زیر را پر کنید